• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Надавання паливо-мастильних матеріалів (Нафтовий газ скраплений ( в талонах або смарт картах,або відповідно відомості) – за кодом CPV ДК 021:2015 – 09133000-0)

Завершена

465 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 8bcedbae4453451c8ffc77f6cfb2c555
Внутрішній номер закупівлі: 9753974
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-05-000548-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ"
Контактна особа: Нашкевич Маргарита +380624441580 rita4101@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скрапленийАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надавання паливо-мастильних матеріалів (Нафтовий газ скраплений ( в талонах або смарт картах,або відповідно відомості) – за кодом CPV ДК 021:2015 – 09133000-0)
Код ДК 021:2015: 09133000-0 Нафтовий газ скраплений
Кількість 30000 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАНГО-ГРУП"

Оскарження: 05.05.2021 09:59 - 16.05.2021 00:00
Ціна пропозиції 465 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2021 09:59
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6baa441163be4161b94cbeaf11ef2ff4
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-05-000548-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАНГО-ГРУП"
Номер договору: 5СК/Л-329
Сума договору: 465 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 387 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 17.05.2021 09:49
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
PDF
Ду 2_22.07.21_5СКЛ-329 (1).PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s