-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, паливо дизельне)
Тендер Prozorro UA-2021-04-30-000230-c
Завершена
349 930.00
UAH з ПДВ
Номер:
115951ba5daf44db8605ed28e6668915
Внутрішній номер закупівлі:
9742595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-30-000230-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Полтавська обласна дитяча клінічна лікарня Полтавської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01204348
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Шевченка, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Охріменко Андрій Олександрович +380532561009 podkl.ekonom@gmail.com http://www.dokl.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Дві процедури відкритих торгів на закупівлю за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (бензин А-95, паливо дизельне) були автоматично відмінені електронною системою закупівель, відповідно до абз.2 п.1 част.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі», у зв’язку з поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій (ідентифікатори закупівель UA-2021-02-25-000342-a та UA-2021-03-15-002408-b)
Очікувана вартість:
349 930.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин марки А-95 (талони)
Кількість
5490 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, за адресами діючих АЗС Учасника
На карті
Паливо дизельне (талони)
Кількість
7270 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, за адресами діючих АЗС Учасника
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Надежда 1988»
Оскарження: 30.04.2021 09:50 - 11.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895048
-
Контактна особа:
Крачко Олександр +380532697070
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Зінківська, 19-Б
Оскарження: 30.04.2021 09:50 - 11.05.2021 00:00
Ціна пропозиції
349 790.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.04.2021 09:50
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
1ae20c8bc9c448ea8a8050ca9aaeb05f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-30-000230-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Надежда 1988»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895048
-
Контактна особа:
Крачко Олександр +380532697070
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Зінківська, 19-Б
Номер договору:
21-057
Сума договору:
349 790.40 UAH з ПДВ
Сума договору:
291 492.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.03.2022 23:59
Дата підписання:
12.05.2021 00:00
Статус:
Підписаний