-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікроавтобус Volkswagen Grafter пас. або Mercedes- Benz Sprinter пас. або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-04-30-000494-b
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
e657a872d0e94cd8b1132b4c38bdde9e
Внутрішній номер закупівлі:
9742521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-30-000494-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Нестеренко Аліна Юріївна 380681432445 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
17 000.00 UAH
Період уточнення:
30.04.2021 09:40 - 08.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2021 09:40 - 18.05.2021 00:00
Аукціон:
з 18.05.2021 11:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описінша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова; назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:— ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобуси; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%); місцезнаходження замовника - 20401, Черкаська область Тальнівський район, місто Тальне вулиця Соборна, будинок 30 б. умови надання забезпечення тендерних пропозицій - згідно п. 2 розділу ІІІ "ІІнструкція з підготовки тендерної пропозиції " тендерної документації. Гарантія обов’язково має відповідати формі та вимогам до забезпечення тендерної пропозиції, що визначені наказом № 2628 від 14.12.2020 «Про затвердження форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус Volkswagen Grafter пас. або Mercedes- Benz Sprinter пас. або еквівалент
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.12.2021