• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легковий автомобіль згідно із технічним завданням

Легковий автомобіль згідно із технічним завданням - 2 одиниці. Більш детально в Додатку 1 тендерної документації.Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі (відкриті торги) - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Торги не відбулися

620 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 100.00 UAH
Номер: 673d0fbb65fc4acf90464224f9762839
Внутрішній номер закупівлі: 9732842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-29-005110-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Журавель Максим Валентинович 380636409639 sm_centr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 620 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 100.00 UAH
Період уточнення: 29.04.2021 12:59 - 07.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2021 12:59 - 17.05.2021 00:00
Аукціон: з 17.05.2021 12:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль згідно із технічним завданням
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 2 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА, будинок 1 На карті