-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дріт зварювальний
Тендер Prozorro UA-2017-06-26-000113-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.7% або 100.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 100.00 UAH
Номер:
7d6712ef56d44d3aa729826873c0ff46
Внутрішній номер закупівлі:
972965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-26-000113-a
Замовник:
Філія «Вінницятрансприлад» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна, Вінницька обл., Вінниця, пл. Привокзальна, буд.1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ромов Анатолій Анатолійович 0432612920 vtransprylad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44315200-3 Зварювальні матеріалиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2017 11:40 - 01.07.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2017 11:40 - 11.07.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дріт латунний 0,25 Л63, м'який ГОСТ 1066-90
Кількість
50 кілограм
Період постачання
26.07.2017 - 15.08.2017