• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Запчастини для бензопил

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: наведена у Додатку 1 «ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ». Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: єдиним критерієм оцінки пропозицій є «Ціна без ПДВ», питома вага критерію – 100%. Методика оцінки: найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Під час заповнення форм учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Додатки до оголошення: Додаток 1 – ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ. Додаток 2 – ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ ТА СПОСІБ ЇХ ПІДТВЕРДЖЕННЯ. Додаток 3 – ФОРМА «ЦІНОВА ПРОПОЗИЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ». Додаток 4 – ПРОЄКТ ДОГОВОРУ ПРО ЗАКУПІВЛЮ/ПОСТАВКИ ТОВАРІВ.

Торги не відбулися

19 583.33 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 97.92 UAH
Номер: db313380ba91497b97fdcf6ac66f3775
Внутрішній номер закупівлі: 9694143
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-27-003624-a   
Замовник: Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Оболонського району м.Києва
Контактна особа: Литвин Анна Олександрівна +380444186149 kp.uzn.obolon2018@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42670000-3 Частини та приладдя до верстатівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 583.33 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 97.92 UAH
Період уточнення: 27.04.2021 12:07 - 05.05.2021 09:00
Період прийому пропозицій: 05.05.2021 09:00 - 11.05.2021 09:00
Аукціон: 13.05.2021 11:54 - 13.05.2021 12:15
Період кваліфікації: 13.05.2021 12:15 - 24.05.2021 11:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ланцюг
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 20 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Зірочка ведуча
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 10 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті
Напильник круглий
Код ДК 021:2015: 42675100-9 Частини ланцюгових пил
Кількість 100 штуки
Період постачання до 24.12.2021
Місце постачання 04073, Україна, м. Київ, Оболонський район, просп.Степана Бандери, 26-А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лук'ян Михайло Федорович

Оскарження: 19.05.2021 15:21 - 22.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 16 930.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
16 930.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.05.2021 15:21
Документи 10
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХКОМПЛЕКТ"

Оскарження: 24.05.2021 11:58 - 27.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 19 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
19 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.05.2021 11:58
Документи 23
Скарги 0