-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-04-26-008715-a
Торги не відбулися
282 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 740.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 740.00 UAH
Номер:
2afa84679a19416d913b993334b63e2d
Внутрішній номер закупівлі:
9680979
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-26-008715-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44136504
-
Адреса:
23126, Україна, Вінницька область, село Северинівка, вул.Грушевського, будинок 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Альона Мельник +380977266051 melnikalyona14011995@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2021 15:39 - 02.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2021 15:39 - 12.05.2021 15:38
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴74 000.00 Електрична енергія для закладів дошкільної освіти Відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
- Лот №2 ₴208 000.00 Електрична енергія для закладів загальної середньої освіти Відділу освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради