-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)
Тендер Prozorro UA-2021-04-23-002486-a
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Торги не відбулися
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер:
13a7be4cc8d14fde9e0c50bdc083ea64
Внутрішній номер закупівлі:
9652883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-23-002486-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Додаткова контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380380676222 lagamba@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 844.85 UAH
Період уточнення:
23.04.2021 11:46 - 14.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2021 11:46 - 24.05.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 24.05.2021 10:00
Аукціон:
з 29.06.2021 14:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець зобов'язується здійснити оплату вартості фактично поставленого Товару визначеної у відповідному рахунку-фактурі, видатковій накладній та акті приймання-передачі Товару шляхом перерахування вартості фактично поставленого Товару на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20 (двадцять) календарних днів з дня підписання відповідної видаткової накладної та акту приймання-передачі Товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 29.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ДУАЦ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37886004
-
Контактна особа:
Матвієць Оксана Володимирівна +380442587076 duac2@ukr.net
-
Адреса:
08600, Україна, Київська область, Васильків, вул. Валерія Середи, буд. 39
Початкова пропозиція
3 268 970.00 UAH без ПДВ /
3 268 970.00 UAH без ПДВ
3 268 970.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
38
Скарги
0