-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Тендер Prozorro UA-2017-06-23-000123-b
Завершена
550 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b20eb07d884141198c55b065a9f2dc7d
Внутрішній номер закупівлі:
963209
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-23-000123-b
Замовник:
Відділ освіти Верхньодніпровської районної держадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142419
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровськ, вул. Дніпровська, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Баранова +380674153636,+380679964527 vovrda56@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинкуАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання
Обґрунтування умови застосування:
Відділом освіти Верхньодніпровської районної державної адміністрації було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Проведено переговорну процедуру з підприємством «Обласний центр з організації дозвілля та оздоровлення дітей», засноване на власності Запорізької обласної ради профспілок, який брав двічі участь у відкритих торгах даної закупівлі. Технічні та якісні характеристики до предмету закупівлі, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником до тендерної документації
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Путівки для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Код ДК 021:2015 – 55240000-4 Послуги центрів і будинків відпочинку (ДК 021:2015 - 55243000-5 Послуги дитячих таборів)
Кількість
116 послуга
Період постачання
01.07.2017 - 31.08.2017
Місце постачання
51600, Україна, Дніпропетровська область, м.Верхньодніпровськ, вул.Дніпровська,56
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОРГАНІЗАЦІЇЇ ДОЗВІЛЛЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
Оскарження: 23.06.2017 09:05 - 04.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20484649
-
Контактна особа:
Соломко Лідія Іванівна +38 061 239 86 46
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, майдан Профспілок,буд.5
Оскарження: 23.06.2017 09:05 - 04.07.2017 00:00
Ціна пропозиції
550 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.06.2017 09:08
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
068514d21b064070a37d7c478dd460c0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-23-000123-b-b1
Постачальник:
ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР З ОРГАНІЗАЦІЇЇ ДОЗВІЛЛЯ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ", ЗАСНОВАНЕ НА ВЛАСНОСТІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ПРОФСПІЛОК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20484649
-
Контактна особа:
Соломко Лідія Іванівна +38 061 239 86 46
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, майдан Профспілок,буд.5
Номер договору:
370
Сума договору:
550 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2017 00:00 - 28.04.2018 00:00
Дата підписання:
07.07.2017 11:12
Статус:
Підписаний