-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (гірські лижі, кріплення до лиж, гірськолижні черевики)
Тендер Prozorro UA-2021-04-22-003578-a
Завершена
232 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
718612aa3a604228a51eb3f3c3736061
Внутрішній номер закупівлі:
9630838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-22-003578-a
Замовник:
Центр олімпійської підготовки Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Народна 4, каб. 645
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Лохаївський +380500384156,+380962855217 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно ч.1 п.2 cт. 40 Закону, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Замовником було двічі відмінено процедури закупівельна на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій:
-Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA- 2021-03-15-005428-b;
-Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA- 2021-03-31-001015-a.
Очікувана вартість:
232 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лижі гірські
Кількість
8 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Кріплення для гірських лиж
Кількість
4 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Лижні черевики
Кількість
1 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІШЕР УКРАЇНА"
Оскарження: 22.04.2021 11:43 - 03.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33602126
-
Контактна особа:
Кравчук Андріяна +380391234567
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА будинок 16
Оскарження: 22.04.2021 11:43 - 03.05.2021 00:00
Ціна пропозиції
230 819.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.04.2021 11:43
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
75209f522d81487280e9065cafef5b43
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-22-003578-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІШЕР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33602126
-
Контактна особа:
Кравчук Андріяна +380391234567
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА будинок 16
Номер договору:
021/12
Сума договору:
230 819.90 UAH з ПДВ
Сума договору:
192 349.92 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.05.2021 15:11
Статус:
Виконаний