-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №1. І Черга
Тендер Prozorro UA-2017-06-20-002721-b
Торги не відбулися
4 343 627.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 718.14 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 718.14 UAH
Номер:
9c0d0f95af8646c9acf670f0a50f5d42
Внутрішній номер закупівлі:
961713
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-20-002721-b
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванець Анатолій Васильович 380672664993 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 343 627.69 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
21 718.14 UAH
Період уточнення:
20.06.2017 17:03 - 26.06.2017 17:10
Період прийому пропозицій:
20.06.2017 17:03 - 06.07.2017 17:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №1. І Черга
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 15.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35200998
-
Контактна особа:
Сергій Миколайович Шишковський +380674302703 sergey.shyshkovskiy@gmail.com
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 4, квартира 34
Початкова пропозиція
4 343 424.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 343 424.68 UAH з ПДВ
Документи
41
Скарги
0