• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Трубопровідна арматура

Завершена

2 200 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 5b5a3b30c2e34cfd9af49237b29d0e6e
Внутрішній номер закупівлі: 9612572
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-21-005234-c   
Замовник: КП Комунальне підприємство "Маріупольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства"
Контактна особа: Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме було двічі відмінено процедуру відкритих торгів (UA-2021-03-15-006603-b, UA-2021-04-01-001686-a) через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).
Очікувана вартість: 2 200 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Трубопровідна арматура
Код ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Кількість 153 найменувань
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 87555, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Соборна,7 або інший структурний підрозділ підприємства у межах м.Маріуполя (центральний склад) На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КИЇВСЬКИЙ МИКОЛА ВАЛЕНТИНОВИЧ"

Оскарження: 21.04.2021 13:08 - 02.05.2021 00:00
Ціна пропозиції 2 200 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.04.2021 13:08
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 2cb5899c1ad8494a8101fad7313d9c84
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-21-005234-c-b1
Постачальник: ФОП "КИЇВСЬКИЙ МИКОЛА ВАЛЕНТИНОВИЧ"
Номер договору: 469
Сума договору: 2 200 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.05.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 07.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Додаткова угода 1.pdf
pdf
Звіт 469.pdf
p7s
sign.p7s