-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 18930000-7, Мішки та пакети (Пакувальний пакет для слідів та речових доказів)
Тендер Prozorro UA-2021-04-20-006961-c
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 тендерної документації, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Вид та умови надання тендерного забезпечення зазначені у п.2 розділу 3 тендерної документації.
Торги не відбулися
1 395 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 976.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 976.00 UAH
Номер:
4af51db0420f467991f09c6cb00cd295
Внутрішній номер закупівлі:
9602129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-20-006961-c
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Валентинович Дубонос +380443743444,+380442763753 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 395 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 976.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
41 856.00 UAH
Період уточнення:
20.04.2021 17:58 - 26.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2021 17:58 - 06.05.2021 18:00
Аукціон:
з 07.05.2021 15:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець оплачує 100 % вартості поставленого Постачальником протягом _________ банківських днів (вказується учасником, але не менше 10 банківських днів) з моменту отримання Товару на підставі видаткової накладної, рахунка-фактури.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 126,67 х 255
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 160 х 255
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 240 х 345
Кількість
100000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 335 х 475
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАРАНТ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35875383
-
Контактна особа:
Ольга Надтока +380503313486 plomba.info.ua@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Оленівська 16
Початкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
16
Скарги
0