-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для філій ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-004736-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Торги не відбулися
1 573 141.78
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 15 731.00 UAH
мін. крок: 1% або 15 731.00 UAH
Номер:
fd04c7983bae43499774a94499ebe738
Внутрішній номер закупівлі:
9576171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-19-004736-a
Замовник:
ПрАТ "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м.Вишгород, м.Вишгород, Київська обл., 07300
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
- Стасюк В.В. – Інженер І категорії відділу матеріально-технічного забезпечення, тел. +38 04596 58 570, e-mail: v.stasiuk@uhe.gov.ua, (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються технічного завдання); - Цимбал Ю.В. – заступник директора департаменту організації закупівель, e-mail: y.tsymbal@uhe.gov.ua тел.: +38 04596 58 639 (надання роз’яснень учасникам процедури закупівлі, що стосуються підготовки пропозицій). 0459658620, +380459658357, +380459658471, +380459658511 tenderist140303@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 573 141.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.04.2021 15:14 - 26.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2021 15:14 - 06.05.2021 09:00
Аукціон:
07.05.2021 11:04 - 07.05.2021 11:31
Період кваліфікації:
07.05.2021 11:31 - 26.05.2021 15:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 573 141.78 ДК 021:2015 код 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для філій ПрАТ "Укргідроенерго")