• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015- 98310000-9- послуги з прання і сухого чищення

послуги з прання і сухого чищення

Завершена

70 317.00 UAH без ПДВ
Номер: ae7fcaadd71546d48f8bfee0cae22217
Внутрішній номер закупівлі: 957369
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-06-21-000458-a   
Замовник: Регіональна філія "Південна залізниця" публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Назаренко Сергій +380577243752 ntv_pz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII Замовником може застосовуватися переговорна процедура закупівлі як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації . Враховуючи вищевикладене, у даному випадку відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі скорочено - Закон) може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для прийняття рішення про укладення з договору з учасником, вимагає попередньо проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість: 70 317.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з прання і сухого чищення
Код ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 61052, Україна, Харківська обл., Харків, Велика Панасывська,90/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Слобода"

Оскарження: 21.06.2017 16:06 - 02.07.2017 00:00
Ціна пропозиції 70 317.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.06.2017 16:07
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: afc0f6b9ea6347bebac774de11adb3ea
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-21-000458-a-b1
Постачальник: ТОВ "Слобода"
Номер договору: П/ФСК "локомотив"-171480/НЮ
Сума договору: 70 317.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 05.07.2017 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
000458 Договор.pdf
p7s
sign.p7s