-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту: «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування)
Тендер Prozorro UA-2021-04-19-004410-c
За результатами проведення процедури відкритих торгів (номер закупівлі в системі електронних закупівель UA-2020-05-28-003239-b) на закупівлю по предмету роботи по проекту: «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування) (код ДК 021:2015 – 45210000-2 – Будівництво будівель) було укладено договір про закупівлю з Товариством з обмеженою відповідальністю «Будтехмаш» та забезпечено виконання робіт. За результатами спрощеної закупівлі (номер закупівлі в системі електронних закупівель UA-2020-06-23-005528-a) на закупівлю по предмету здійснення технічного нагляду по об’єкту: «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування) (код ДК 021:2015 – 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт) було укладено Договір з Комунальним підприємством Слов'янської районної ради Донецької області "Управління капітального будівництва". Разом з тим, в процесі виконання будівельних робіт виникла потреба в коригуванні наявної проектної документації на відповідне будівництво та Замовником було передано проект на коригування та отримано позитивний експертний звіт ФІЛІЇ ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА» У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ від 30.11.2020 року № 05-1134-20 за робочим проектом «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування). З метою подальшого виконання робіт по проекту, за результатами переговорної процедури закупівлі (номер закупівлі в системі електронних закупівель UA-2021-03-30-005487-a) було укладено договір на закупівлю по предмету - роботи по проекту: «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування) (код ДК 021:2015 – 45210000-2 – Будівництво будівель) з попереднім підрядником Товариством з обмеженою відповідальністю «Будтехмаш» на підставі п. 5 ч. 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі». Беручи до уваги вищезазначене, а також, з метою контролю та дотриманням проектних рішень у процесі будівельних та монтажних робіт, вимог державних стандартів, будівельних норм та правил, а також контролю за якістю та обсягами робіт, відповідно до Порядку здійснення технічного нагляду під час будівництва об’єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2007 року № 903 та інших нормативних документів у цій галузі, доцільно здійснити закупівлю робіт на здійснення технічного нагляду за виконанням робіт по об’єкту: «Будівництво спортивного комплексу з велосипедного спорту в м. Лиман Донецької області» (коригування) у попереднього виконавця, а саме, у Комунального підприємства Слов'янської районної ради Донецької області "Управління капітального будівництва" на підставі п.5, ч.7, статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі». Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: викладені в Додатку №2 до Договору – Технічне завдання.
-
Код ЄДРПОУ:
33620611
-
Адреса:
84403, Україна, Донецька область, місто Лиман, ВУЛИЦЯ ПЕТРОПАВЛІВСЬКА, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки за виконані роботи з технічного нагляду здійснюються Замовником на підставі оформлених належним чином Актів виконаних робіт/наданих послуг (надалі за текстом – Акт) пропорційно сумам за виконані роботи Генпідрядником (згідно актів приймання виконаних будівельних робіт за формою КБ-2в) упродовж 10 – ти календарних днів з дати підписання Актів, а також можливе (за необхідністю) відтермінування платежу. Зобов’язання за Договором щодо оплати за здійснення технічного нагляду виникають лише у разі наявного фінансування в межах фактичних надходжень коштів на розрахунковий рахунок Замовника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
39422626
-
Контактна особа:
Маланчук Ольга Петрівна +380504772844
-
Адреса:
84170, Україна, Донецька область, смт. Билбасівка, селище міського типу Билбасівка ВУЛИЦЯ ЗАТИШНА будинок 6 А
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
39422626
-
Контактна особа:
Маланчук Ольга Петрівна +380504772844
-
Адреса:
84170, Україна, Донецька область, смт. Билбасівка, селище міського типу Билбасівка ВУЛИЦЯ ЗАТИШНА будинок 6 А