• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» (Саджанці дерев та кущів)

Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою; Обсяг поставки товару : 593 шт. (Дерева – 283 шт, Кущі – 310 шт.) додаток 5 до тендерної документації. КЕКВ 3110

Торги не відбулися

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер: 32c08d3cfaaf46baa8780b66e736450d
Внутрішній номер закупівлі: 9567798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-19-002215-a   
Замовник: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради
Контактна особа: Пригода Оксана Едуардівна 380322546212,, lychakivskara94@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 000.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2021 11:17 - 25.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.04.2021 11:17 - 05.05.2021 09:00
Аукціон: з 06.05.2021 15:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» клени рубрум
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 26 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» клен польовий
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 1 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» ясен рейвуд
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 35 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» черемха шуберта
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» граб лукас
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» робінія клейка (рожевоквітна)
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» гіркокаштан карне
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» гледичія трьохколючкова
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 14 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція»платан кленолистий
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 23 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» багряник японський
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» липа срібляста
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 9 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» дуб костер
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 3 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» ліріодендрон ауреа маргіната
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» горобина сортова
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 6 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» тополя італіка
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 50 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» береза йонгші
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 5 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» слива пісарді
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 12 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» Туї маленькі шаровидні
Код ДК 021:2015: 03452000-3 Дерева
Кількість 20 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» Спірея (кущі)
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 60 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» Бірючина (кущі)
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 160 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» Лаванда (кущі)
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 60 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті
ДК 021:2015 - 03450000-9 «Розсадницька продукція» Юка (кущі)
Код ДК 021:2015: 03451300-9 Кущі
Кількість 30 штуки
Період постачання до 30.11.2021
Місце постачання 79017, Україна, Львівська область, Львів, вул. К.Левицького, 67 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЛОРІЯ- ТЕТ"
Початкова пропозиція 867 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
867 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0