• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань

Засоби дезінсекційні та родентицидні - 8 найменувань - 24712 одиниць. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики зазначена у додатку 1 до тендерної документації (Технічне завдання).

Торги не відбулися

282 958.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 414.79 UAH
Номер: 0c5c5f3b7bf64cfd938b35455c6c7957
Внутрішній номер закупівлі: 9566634
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-19-001860-a   
Замовник: Державна установа “Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України”
Контактна особа: Янішевська Алла Іванівна 380674005323 ekonomist.labsentr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 282 958.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 414.79 UAH
Період уточнення: 19.04.2021 10:49 - 26.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.04.2021 10:49 - 06.05.2021 00:00
Аукціон: з 06.05.2021 14:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Байт або Ципервіт або Сольфавіт
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Бродівіт
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 32 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Бромавіт
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Вітабайт
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 60 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Глобал гель
Код ДК 021:2015: 24452000-7 Інсектициди
Кількість 2000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Капкан або Захисник - клейова пастка від гризунів
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 8000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Липка стрічка
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 10000 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті
Смерть щурам або принада № 1 "Капкан"
Код ДК 021:2015: 24456000-5 Родентициди
Кількість 4500 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, вулиця Волкова, будинок 3 На карті