• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Овочі, фрукти та горіхи

Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, капуста качанна). Керуючись п.п. 4, п.3, ч.2, та ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», з причини оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується визначеної цим Законом . На період оскарження закупівлі з відкритих торгів.

Завершена

199 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 83fb6b76cc3d4978bae3772dafdaedf8
Внутрішній номер закупівлі: 9560384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-16-005228-a   
Замовник: Відділ освіти Добропільської міської ради
Контактна особа: Таміла Квачко +380627728180 hozgoroo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування: Керуючись п.п. 4, п.3, ч.2, та ч. 7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», з причини оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується визначеної цим Законом . На період оскарження закупівлі з відкритих торгів. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі. Згідно п.п. 4, п.3, ч.2, та ч. 7 ст. 40 України «Про публічні закупівлі» зі змінами та деяких інших законодавчих актів Закону України щодо вдосконалення публічних закупівель, внесеними згідно із Законами України (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2019, № 45, ст.289){Із змінами, внесеними згідно з Кодексом № 396-IX від 19.12.2019, ВВР, 2020, № 7, № 8, № 9, ст.48}. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання процедури закупівлі в одного учасника: За результатами електронного аукціону переможець ФО-П Токар В.І. не надав в повному обсязі інформацію на зауваження замовника протягом 24 години, згідно Закону України «Про публічні закупівлі», було прийнято рішення про відхилення його пропозицій замовником, та обрану наступну пропозицію учасника ФО-П Суходольський В.О., яку визначено переможцем процедури закупівлі. ФО-П Токар В.І. оскаржив рішення замовника на відхилення його пропозиції, як переможця закупівлі, подавши скаргу до АМКУ, рішенням АМКУ (№ 7694-р/пк-пз від 13.04.2021 р) Ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-02-012192-b Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, помідори, огірки, кабачки, капуста качанна, баклажани; фрукти: яблука, банани), закупівлю було призупинено. Оскільки харчування дітей у закладах відділу освіти здійснюється відповідно вимог до раціонального харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та харчування учнів у закладах загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН та МОЗ України № 298/227 від 17.04.2006, Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах затверджених наказом МОН та МОЗ України № 242/329 від 01.06.2005, норм харчування, затверджених постановою КМУ від 22 листопада 2004 року №1591, вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», наказ МОЗ України №2205 від 25.09.2020 Зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 10 листопада 2020 р. за N 1111/35394 «Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти», та інших нормативно-правових актів, а забезпечення продуктами харчування покладено на засновників та керівників закладів освіти то відділ освіти Добропільської міської ради, так як Замовник має забезпечити виконання вимог законодавства з організації харчування у закладах освіти. Не поставка, або несвоєчасна поставка продуктів харчування, може призвести до не виконання норм харчування дітей у закладах освіти та дошкільної освіти. Від 26.02.2021 р припинив свою дію пролонгований договір на закупівлю овочів, станом на 1.03.2021р в закладах відділу освіти Добропільської міської ради відсутній такий продукт харчування, як овочі, та призупинено його подальше постачання закладам до підписання договору, с приводу цього до відділу освіти надходять клопотання від керівників закладів , та скарги від батьків. Такі обмежувальні заходи призводять до катастрофічних наслідків в порушенні збалансованості раціону під час організації харчування дітей. Даний факт негативно впливає на опір дитячого організму до захворювань , для нормального росту та розвитку дітей, які більшість часу вживають їжу, та знаходяться у закладах освіти. Відповідно до вимог п.п. 4, п. 3 ч. 2, та ч.7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником, як виняток у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. З метою не допущення порушень щодо організації процесу харчування в закладах освіти підпорядкованих відділу освіти та керуючись п.п. 4, п. 3 ч. 2, та ч.7 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовником було прийнято рішення, скористатись своїм правом про застосування переговорної процедури (скороченої) для закупівлі Овочі, фрукти та горіхи ДК 021-2015 : 03220000-9 (Коренеплідні та бульбоплідні овочі : буряк, морква, цибуля, капуста качанна), та укласти договір, тільки з одним постачальником – ФО-П Гаврик С.В., який погодився на період оскарження закупівлі поставляти продукти харчування у загальноосвітні навчальні заклади, та дошкільні навчальні заклади Замовника м. Добропілля, м. Білицьке, смт. Водянське, с. Вірівка, смт. Святогорівка, с. Світле, с. Шевченко, с. Новий Донбас, с. Ганнівка відділу освіти Добропільської міської ради, має в наявності обладнання, матеріально-технічну базу, працівників відповідної кваліфікації та інші кваліфікаційні критерії відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі». ФО-П Гаврик С.В., має право оптової торгівлі фруктами й овочами, згідно яких проводиться діяльність у сфері оптової торгівлі фруктами й овочами, діяльність яких регулюється, відповідно до Законодавства України .
Очікувана вартість: 199 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
буряк
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 5000 кілограм
Період постачання 22.04.2021 - 30.04.2021
Місце постачання Відповідно до документації
морква
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 3850 кілограм
Період постачання 22.04.2021 - 30.04.2021
Місце постачання Відповідно до документації
цибуля
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 4600 кілограм
Період постачання 22.04.2021 - 30.04.2021
Місце постачання Відповідно до документації
капуста качанна
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 6500 кілограм
Період постачання 22.04.2021 - 30.04.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФО-П Гаврик Сергій Васильович

Оскарження: 16.04.2021 18:02 - 22.04.2021 00:00
Ціна пропозиції 199 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2021 18:02
Документи 4
Скарги 0

Контракти

Номер: 47d53950a17b4ff5b3168f0c6188c6e5
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-16-005228-a-a1
Постачальник: ФО-П Гаврик Сергій Васильович
Номер договору: №20Т/21
Сума договору: 199 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.04.2021 10:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №20Т-21 від 22.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s