• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

«Реконструкція нежитлових приміщень, вул. Чернишевського, 37, м. Мелітополь Запорізької області під адміністративну будівлю»(коригування)

Категоря замовника:п.1 ч.4.статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі";Предмет закупівлі визначено з урахуванням ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» (зі змінами).

Завершена

5 535 419.14 UAH з ПДВ
Номер: 0596f966280c44b587ed68c1b18f27fe
Внутрішній номер закупівлі: 9558923
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-16-007378-b   
Замовник: Департамент капітального будівництва та житлово-комунального господарства Мелітопольської міської ради Запорізької області
Контактна особа: Попелешко Олена Андріївна +380619448093 oks@mlt.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII (зі змінами) «після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера. Відповідно до п. 8 ч. 6 ст. 40 Закону повідомлення про намір укласти договір повинно містити в тому числі обґрунтування застосування переговорної процедури: на закупівлю підрядних робіт по об’єкту : «Реконструкція нежитлових приміщень, вул. Чернишевського, 37, м. Мелітополь Запорізької області під адміністративну будівлю»( коригування), ДК 021:2015- 45454000-4 – Реконструкція, у зв’язку з виникненням необхідності у проведенні додаткових будівельних робіт, які можуть бути передбачені в основному договорі у сумі до 50% вартості головного (первинного) договору. Головний (первинний) договір про закупівлю підрядних робіт за державні кошти по об’єкту: «Реконструкція нежитлових приміщень, вул. Чернишевського, 37, м. Мелітополь Запорізької області під адміністративну будівлю», ДК 021:2015- 45454000-4 – Реконструкція, від 05.07.2019 року № 6 P/19 укладено з підрядною організацією ТОВ «МЕСТАР КОМПАНІ». Під час виконання будівельних робіт, сторонами договору підряду було визначено необхідність коригування проектних рішень для завершення проекту. Відповідно, з метою підвищення ефективності та якості реалізації проекту на об’єкті, сформоване нове завдання на коригування робочого проекту. Проектною організацією проведено коригування проектно-кошторисної документації. Відкоригована проектно-кошторисна документація пройшла експертизу кошторисної документації, експертний звіт від 26.03.2021 року № 08-0054/01-21 Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Запорізькій області. Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги експертний звіт від 26.03.2021 року № 08-0054/01-21 Філії ДП «Укрдержбудекспертиза» у Запорізькій області, вбачається можливим здійснити закупівлю зазначених робіт, як виняток у ТОВ «МЕСТАР КОМПАНІ», шляхом обрання переговорної процедури закупівлі, на підставі пункту 5 частини 2 статті 40 Закону, а саме: «після укладення договору про закупівлю» у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.
Очікувана вартість: 5 535 419.14 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрядні роботи по об’єкту : «Реконструкція нежитлових приміщень, вул. Чернишевського, 37, м. Мелітополь Запорізької області під адміністративну будівлю»(коригування)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 72312, Україна, Запорізька область, м.Мелітополь, вул.Чернишевського,37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕСТАР КОМПАНІ"

Оскарження: 16.04.2021 16:53 - 27.04.2021 00:00
Ціна пропозиції 5 535 419.14 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.04.2021 16:53
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: dfe7a17fda7340ed8206e1b9369916d3
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-16-007378-b-a1
Постачальник: ТОВ "МЕСТАР КОМПАНІ"
Номер договору: 7 Р/21
Сума договору: 5 535 419.14 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 612 849.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 29.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
Додаткова угода
p7s
sign.p7s