-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
J.VITAW-605 Кросівки дитячи VITALY синьо-рожеві (р.38) 2 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.39) 2 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.40) 1 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.41) 2 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.42) 2 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.43) 1 пар MAXJS.703.IN Взуття зальне MAXJS.703.IN (р.38) 2 пар MAXS.703.IN Взуття зальне MAXS.703.IN (р.39) 2 пар TFIVW.711.IN Взуття зальне TFIVW.711.IN (р.40) 1 пар TFIVW.711.IN Взуття зальне TFIVW.711.IN (р.41) 2 пар TFIVW.711.IN Взуття зальне TFIVW.711.IN (р.42) 2 пар TFIVW.711.IN Взуття зальне TFIVW.711.IN (р.43) 1 пар J.VITAW-604 Кросівки дитячи VITALY синьо-яскраві (р.38) 3 пар J.VITAW-604 Кросівки дитячи VITALY синьо-яскраві (р.39) 1 пар R.VITAS-704 Кросівки бігові чоловічі VITALY т.сині (р.46) 1 пар DRIW.711.IN Взуття зальне DRIBLING темно-синьо-яскраво-помаранчове яскраве (р.39) 2 пар DRIW.711.IN Взуття зальне DRIBLING темно-синьо-яскраво-помаранчове яскраве (р.40) 1 пар DRIW.711.IN Взуття зальне DRIBLING темно-синьо-яскраво-помаранчове яскраве (р.41) 1 пар DRIW.711.IN Взуття зальне DRIBLING темно-синьо-яскраво-помаранчове яскраве (р.42) 3 пар DRIW.711.IN Взуття зальне DRIBLING темно-синьо-яскраво-помаранчове яскраве (р.43) 3 пар T.SLAMW-704 Кросівки для тенісу чоловічі SLAM сині (р.40) 1 пар T.SLAMW-704 Кросівки для тенісу чоловічі SLAM сині (р.42) 1 пар T.SLAMW-704 Кросівки для тенісу чоловічі SLAM сині (р.43) 1 пар T.SLAMW-704 Кросівки для тенісу чоловічі SLAM сині (р.45) 1 пар T.SLAMW-704 Кросівки для тенісу чоловічі SLAM сині (р.46) 1 пар T.ACES-704 Кросівки для тенісу чоловічі T.ACES-704 сині (р.47) 1 пар
Тендер Prozorro UA-2017-06-27-000812-b
Кваліфікаційні вимоги до учасників закупівлі 1. Учасники процедури електронних допорогових закупівель повинні надати: - копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ або витягу з реєстру платників ПДВ (якщо Учасник є платником ПДВ) або платника єдиного податку (якщо Учасник є платником єдиного податку); - копію довідки про включення до ЄДРПОУ (для юридичних осіб); - копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб-підприємців); - документ, який підтверджує повноваження особи, яка підписала пропозицію. Документи (файли), що прикріплені до пропозицій Учасників повинні мати розширення .doc, .docx, .ppt, .pptx, .pdf, .jpeg, .png та/або розширення програм, що здійснюють архівацію даних. 2. Документи Учасника мають бути подані через систему електронних закупівель в строк до завершення етапу подачі пропозицій. 3. Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої Учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. У разі наявності факту зазначення у пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, Замовник відхиляє пропозицію такого учасника. 4. Учасник, що подає цінову пропозицію, вважається таким, що згоден підписати договір постачання товару (Додаток 2). 5. Учасник, визнаний переможцем, повинен впродовж 5 (п’яти) календарних днів після оприлюднення Замовником повідомлення про намір укласти договір, надати Замовнику оригінал підписаного з його боку договору про закупівлю з додатками та належним чином засвідченими копіями документів, зазначених у пункті 1 кваліфікаційних вимог. Не надання Переможцем у встановлений строк підписаного оригіналу договору на закупівлю або непогоджена зміна умов договору вважається відмовою від його підписання. 6. Пропозиція Учасника відхиляється у разі: ненадання документів, зазначених у пункті 1 кваліфікаційних вимог, відмови Переможця від підписання договору про закупівлю, не відповідності пропозиції Учасника вимогам закупівлі. 7. Учасник повинен бути виробником, або офіційним дистрібутором виробника. 8. Учасник повинен надати зразки запропонованої продукції протягом 1-го (одного) робочого дня після проведення торгів. 9. Учасник повинен надати діючі сертифікати відповідності та/або висновки МОЗ на запропоновану продукцію. 10. Учасник повинен знаходитись у м. Києві. Взуття обов’язкове має бути фірми JOMA офіційний представник в Україні. С доставкою до дверей за адресою:просп. Маяковського 26-А, ДЮСШ № 23,2-3 дня.
мін. крок: 0.6% або 243.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
34290400
-
Адреса:
02217, Україна, Київська область, Київ, просп. Маяковського, 26-А
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
37888588
-
Контактна особа:
Гончаренко Олександр Євгенович +380445408303 alex-joma@ua.fm http://www.joma-ukraine.com.ua
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вул. Олексіївська, буд.3
Оскарження: 30.06.2017 11:42 - 04.07.2017 13:18
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
37888588
-
Контактна особа:
Гончаренко Олександр Євгенович +380445408303 alex-joma@ua.fm http://www.joma-ukraine.com.ua
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вул. Олексіївська, буд.3