• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

профнастил

профнастил

Торги не відбулися

303 098.40 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер: a6e5ec7fb4fc4e989529c5f9b668f07c
Внутрішній номер закупівлі: 9531007
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-15-007411-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Губаренко Вікторія +380567931985 v.gubarenko@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 303 098.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 550.00 UAH
Період уточнення: 15.04.2021 13:44 - 08.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.04.2021 13:44 - 18.05.2021 19:00
Період прекваліфікації: з 18.05.2021 19:03
Аукціон: з 23.06.2021 12:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
профнастил
Код ДК 021:2015: 44112500-3 Покрівельні матеріали
Кількість 2580 метри квадратні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації