-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підрізання дерев і живих огорож
Тендер Prozorro UA-2017-06-02-000354-b
Підрізання дерев і живих огорож
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер:
375cbde0a9f744ed8f0e510420c7eec3
Внутрішній номер закупівлі:
951306
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-02-000354-b
Замовник:
Виконавчий комітет Старобільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051833
-
Адреса:
92703, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, вул. Центральна, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кобиляцький Олександр Миколайович +380646121990 misto.snarobilsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
77340000-5 Підрізання дерев і живих огорожАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
02.06.2017 10:37 - 09.06.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
02.06.2017 10:37 - 19.06.2017 17:00
Аукціон:
20.06.2017 13:35 - 20.06.2017 13:56
Період кваліфікації:
20.06.2017 13:56 - 23.06.2017 14:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підрізання дерев і живих огорож
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ИВАНИН ПАВЕЛ ВЛАДИМИРОВИЧ
Оскарження: 20.06.2017 13:56 - 03.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2872505450
-
Контактна особа:
Иванин Павел Владимирович +380991555666 sadovnic.p@gmail.com
-
Адреса:
85301, Украина, ДОНЕЦЬКА ОБЛ, М.ПОКРОВСЬК, ВУЛ ПРИМАКОВА Д. 4 КВ. 32
Оскарження: 20.06.2017 13:56 - 03.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
320 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.06.2017 13:57
Документи
15
Скарги
0
БЛАГОУСТРІЙ м.СТАРОБІЛЬСЬК,
Оскарження: 22.06.2017 13:57 - 04.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221640
-
Контактна особа:
Скляров Олексій Андрійович +380996411204 kp.blagoustriy.stb@gmail.com
-
Адреса:
92700, Україна, Луганська область, СТАРОБІЛЬСЬК, Кв. Ватутіна 14-Б
Оскарження: 22.06.2017 13:57 - 04.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
395 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
325 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.06.2017 14:24
Документи
10
Скарги
0