-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне)
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-006824-b
Завершена
542 319.00
UAH без ПДВ
Номер:
0fefd106543d4cf7b892312af472ac13
Внутрішній номер закупівлі:
9496611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-13-006824-b
Замовник:
Управління освіти Бахмутської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142796
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, м.Бахмут, вул. Б. Горбатова, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Абраменко +380627441538 tender@osvita.bahmutrada.gov.ua https://bahmutosvita.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з нагальною потребою у закупівлі борошно-круп’яної продукції для дошкільних навчальних закладів підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради тендерним комітетом 05.03.2021 року було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкритих торгів та оголошено закупівлю: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне) ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (UA-2021-03-05-007381-c). Проте станом на 23.03.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок закупівля не відбулась. Тому 23.03.2021 року тендерним комітетом Управління освіти Бахмутської міської ради було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкритих торгів та оголошено повторно закупівлю: Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (крупа гречана, крупа рисова, крупа ячна, крупа пшенична, крупа перлова, крупа пшоно, вівсяні пластівці, борошно пшеничне) ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості (UA-2021-03-23-003933-b). Проте знову ж таки станом на 09.04.2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок закупівля не відбулась. Враховуючи ті обставини, що автоматично було відмінено дві процедури закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
542 319.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
крупа гречана
Кількість
3075 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
крупа рисова
Кількість
3800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
крупа ячна
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
крупа пшенична
Кількість
2100 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
крупа перлова
Кількість
990 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
крупа пшоно
Кількість
2800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
вівсяні пластівці
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
борошно пшеничне
Кількість
9150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ
Оскарження: 13.04.2021 16:58 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ +380501759169
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА будинок 35 квартира 30
Оскарження: 13.04.2021 16:58 - 24.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
542 319.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 16:58
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
485bb0a83f6f4a6fafe4df3aa999c75c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-006824-b-b1
Постачальник:
ФОП ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2027621017
-
Контактна особа:
ШОРОХОВ ІВАН ВАСИЛЬОВИЧ +380501759169
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, місто Артемівськ, ВУЛИЦЯ РАДЯНСЬКА будинок 35 квартира 30
Номер договору:
172
Сума договору:
542 319.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 10:25
Статус:
Розірваний