-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
відновлення картріджів, заправка картріджів, заміна запчастин, ремонт оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-005470-c
юридична особа, що забезпечує потреби держави
Завершена
296 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
af0e8197f55a4f9b8a5b1392e92d453d
Внутрішній номер закупівлі:
9496345
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-13-005470-c
Замовник:
ДП Вінницький науково-дослідний та проектний інститут землеустрою
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692127
-
Адреса:
21027, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Келецька 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яворська Людмила Іванівна +380677299445 l_yavor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
296 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
відновлення картрджів
Кількість
450 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
заміна запчастин
Кількість
320 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
ремонт Офісної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
заправка картріджів
Кількість
760 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Зінчук Анатолій Володимирович
Оскарження: 13.04.2021 16:55 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2114601359
-
Контактна особа:
Фізична особа підприємець Зінчук Анатолій Володимирович 0979324510
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. Д.Майбороди, 7\24
Оскарження: 13.04.2021 16:55 - 24.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
296 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 16:55
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
023912c21ec849ecaae1a81e286f0d88
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-13-005470-c-c1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Зінчук Анатолій Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2114601359
-
Контактна особа:
Фізична особа підприємець Зінчук Анатолій Володимирович 0979324510
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул. Д.Майбороди, 7\24
Номер договору:
400-23/04/-1
Сума договору:
296 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.04.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
24.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний