• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Мікроавтобус Volkswagen Grafter пас. або Mercedes- Benz Sprinter пас. або еквівалент

Торги не відбулися

600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер: 39064e43a935417fbc2a49eb258fd5d6
Внутрішній номер закупівлі: 9492722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-13-004821-b   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Нестеренко Аліна Юріївна 380681432445 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 17 000.00 UAH
Період уточнення: 13.04.2021 15:20 - 19.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.04.2021 15:20 - 29.04.2021 00:00
Аукціон: з 29.04.2021 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус Volkswagen Grafter пас. або Mercedes- Benz Sprinter пас. або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34121100-2 Громадські автобуси
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 30 Б На карті