-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги у сфері містобудування (розроблення Генерального плану міста Чортків)
Тендер Prozorro UA-2017-05-19-000155-c
24636045
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 3 280.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 3 280.00 UAH
Номер:
a80358d5106c42e791daaff9e097fd0c
Внутрішній номер закупівлі:
948860
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-19-000155-c
Замовник:
ЧОРТКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
24636045
-
Адреса:
Україна, Тернопільська область, Чортків 48500 Тернопільська обл. вул.Шевченка,21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Стадник 0675803437 yuliya_7806@ukr.net http://www.chortkiv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2017 11:05 - 27.05.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2017 11:05 - 06.06.2017 10:00
Аукціон:
07.06.2017 14:54 - 07.06.2017 15:15
Період кваліфікації:
07.06.2017 15:15 - 14.06.2017 14:46
Період завантаження договору:
07.06.2017 15:15 - 27.06.2017 15:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Послуги у сфері містобудуваня (розроблення Генерального плану міста Чортків)