-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дизельне паливо 2 за кодом ДК 021:2015: 09130000-9 – Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-04-13-002846-c
Торги не відбулися
194 873.29
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
мін. крок: 1% або 1 948.73 UAH
Номер:
70a9037b3e9f488088dc31cd7a34a3d5
Внутрішній номер закупівлі:
9483082
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-13-002846-c
Замовник:
Міський відділ освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
22027005
-
Адреса:
85670, Україна, Донецька область, місто Вугледар, ВУЛИЦЯ МИРУ, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Григорівна Леонова +380501998483 ekonomistgoo-ugledar@ukr.net https://osvitavygledar.wixsite.com/1999/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
194 873.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 948.73 UAH
Період уточнення:
13.04.2021 11:01 - 19.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2021 11:01 - 29.04.2021 12:00
Аукціон:
з 30.04.2021 13:11
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
7165 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
85670, Україна, Донецька область, м.Вугледар, Структурні підрозділи Замовника
На карті