-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Предмет закупівлі відповідно до ЄЗС ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-06-16-001520-b
Торги не відбулися
317 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
b982da2c19e945c0bd99932819d72793
Внутрішній номер закупівлі:
947534
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-16-001520-b
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ніна Олександрівна Чайкіна +380673516114 chaykina-no@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
317 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
16.06.2017 16:05 - 22.06.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2017 16:05 - 02.07.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дров’яні брикети
Кількість
160 тонни
Період постачання
03.07.2017 - 31.08.2017