-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2017-05-29-001946-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Проведення медичного огляду працівників)
Торги не відбулися
1 045 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 228.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 228.00 UAH
Номер:
d953babab6c742229e459825cad6a29e
Внутрішній номер закупівлі:
947405
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-29-001946-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 045 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 228.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2017 16:43 - 03.06.2017 19:00
Період прийому пропозицій:
29.05.2017 16:43 - 13.06.2017 19:00
Аукціон:
14.06.2017 14:51 - 14.06.2017 15:12
Період кваліфікації:
14.06.2017 15:12 - 21.06.2017 10:35
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЛАЯН ВІННЕР"
Оскарження: 14.06.2017 15:12 - 27.06.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Олена Філіпп +380675026072, +38044-2344155 lw.kyiv.marketing@gmail.com
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Прорізна,25а
Оскарження: 14.06.2017 15:12 - 27.06.2017 00:00
Початкова пропозиція
826 612.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
810 928.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.06.2017 15:24
Документи
24
Скарги
0
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНСУЛЬТАТИВНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА
Оскарження: 16.06.2017 15:24 - 02.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
26199200
-
Контактна особа:
Ольга Валентинівна lytsar_olga@meta.ua
-
Адреса:
04074, Україна, Київ, м. Київ, вул. МОСТИЦЬКА, будинок 9
Оскарження: 16.06.2017 15:24 - 02.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
935 292.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
919 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.06.2017 10:35
Документи
34
Скарги
0