-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9% жирності та сир твердий 45% жирності ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти
Тендер Prozorro UA-2021-04-09-001709-c
Завершена
50 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e4a3b720523f4d5386e9cfb63b6af231
Внутрішній номер закупівлі:
9442890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-09-001709-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД №2 "ОЛЕНКА" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ ДНІПРОРУДНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВАСИЛІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37438896
-
Адреса:
71630, Україна, Запорізька область, Василівський район, місто Дніпрорудне, ПРОСПЕКТ ЕНТУЗІАСТІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Прокоп +380978173901 sad_olenka2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до ч.І ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
ч.7. ст. 3 Закону. Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі:
1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю;
Процедура спрощеної закупівлі двічі не відбулася:
1. Спрощена закупівля не відбулася Сир кисломолочний 9% жирності та сир твердий 45% жирності (ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти) номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) ID: UA-2021-03-15-010184-b за посиланням : https://prozorro.gov.ua/tender/ID: UA-2021-03-15-010184-b не відбулася у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників для участі в ній.
2.Спрощена закупівля не відбулася Сир кисломолочний 9% жирності та сир твердий 45% жирності (ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти) номер тендеру в ЦБД (ідентифікатор закупівлі) UA-2021-03-29-004298-b за посиланням https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-03-29-004298-b не відбулася у зв’язку з відсутністю пропозицій учасників для участі в ній.
Норма Закону України «Про публічні закупівлі» в редакції від 19.09.2019 року №114-ІХ, надає право Замовнику укласти договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Враховуючи підстави наведені вище, пропоную погодити умови закупівлі за переговорною процедурою закупівлі,
Очікувана вартість:
50 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний 9% жирності ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти
Кількість
892 кілограм
Період постачання
26.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
71630, Україна, Запорізька область, місто Дніпрорудне, проспект Ентузіастів 14
На карті
Сир твердий 45% жирності ДК 021:2015 – 15540000-5 - Сирні продукти
Кількість
44 кілограм
Період постачання
26.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
71630, Україна, Запорізька область, місто Дніпрорудне, проспект Ентузіастів 14
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КУПРЕЄНКО ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
Оскарження: 09.04.2021 11:04 - 20.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2336807792
-
Контактна особа:
Купрієнко Віктор Васильович +3809769040109
-
Адреса:
71630, Україна, Запорізька область, місто ДНІПРОРУДНЕ, МОЛОДІЖНА Б.4 КВ.104
Оскарження: 09.04.2021 11:04 - 20.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
50 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.04.2021 11:04
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f796c4eafaa48cb92c47cfc3ce1984d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-09-001709-c-c1
Постачальник:
КУПРЕЄНКО ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2336807792
-
Контактна особа:
Купрієнко Віктор Васильович +3809769040109
-
Адреса:
71630, Україна, Запорізька область, місто ДНІПРОРУДНЕ, МОЛОДІЖНА Б.4 КВ.104
Номер договору:
1/21/4
Сума договору:
50 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.05.2021 00:00 - 12.05.2021 00:00
Дата підписання:
12.05.2021 14:54
Статус:
Підписаний