• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Риба хек (тушка без голови)

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" , що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації. Код товару, визначено згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві предмета закупівлі: ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба. Вимоги до предмету закупівлі, опис технічних та якісних характеристик товару згідно додатку 1 до тендерної документації (ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ)

Торги відмінено

137 489.07 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 374.89 UAH
Номер: 750d39b3c5684da68624b1b106c1cc90
Внутрішній номер закупівлі: 9435036
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-08-005993-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ЛИСЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександр Котляр +380677059805 k.ayaks1973@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 137 489.07 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 374.89 UAH
Період уточнення: 08.04.2021 16:20 - 17.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.04.2021 16:20 - 27.04.2021 00:00
Аукціон: з 27.04.2021 12:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба хек (тушка без голови)
Код ДК 021:2015: 15221000-3 Морожена риба
Кількість 2021.9 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 19301, Україна, Черкаська область, згідно додатку №1 до тендерної документації, за адресою підпорядкованих Замовнику шкільних та дошкільних закладів На карті

Інформація про скасування

Номер: bab1b75c46414c6d9d8c5fd6b9efbf4d
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: під час оприлюднення процедури, через технічну помилку не опублікована тендерна документація
Період оскарження: 13.04.2021 16:26 - 24.04.2021 00:00
Дата опублікування: 13.04.2021 16:26
Дата виконання: 24.04.2021 00:04
Статус:
Виконано
Номер: 6188e2cb06814cde969312fe5f76e159
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: під час оприлюднення процедури, через технічну помилку не опублікована тендерна документація
Дата опублікування: 13.04.2021 16:12
Дата виконання: 13.04.2021 16:13
Статус:
Скасовано