-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками (Підгузники)
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-009645-a
Завершена
254 390.00
UAH з ПДВ
Номер:
902b650bba474576b072a7c3b5735127
Внутрішній номер закупівлі:
9412640
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-009645-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38761806
-
Адреса:
72319, Україна, Запорізька область, Мелітополь, проспект Богдана Хмельницького, 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ч. 1 п. 2 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
254 390.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником за фактом поставки в строк до 30 банківських днів з моменту поставки на підставі накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих Small
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
2550 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих Мedium
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
4800 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки-труси для дорослих Мedium
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
240 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих Large 7 крапель
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
720 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих Large
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
10500 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підгузки для дорослих Extra Large
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
5430 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
Оскарження: 13.04.2021 11:42 - 24.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович ++0964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, вул.Садова, буд.94
Оскарження: 13.04.2021 11:42 - 24.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
247 696.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.04.2021 11:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
28985a797c8d46eeb6d0cd68a5aa3543
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-07-009645-a-b1
Постачальник:
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович ++0964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, вул.Садова, буд.94
Номер договору:
162
Сума договору:
247 696.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
231 492.30 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний