-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13», показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2021-04-07-001157-a
Місцезнаходження: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Степанянця,13 індекс 71114. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою (більш детально в п. 7 розділу І тендерної документації).
Торги не відбулися
1 674 538.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 372.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 372.69 UAH
Номер:
2079b32968884ca9ba4cca7334ae793b
Внутрішній номер закупівлі:
9398620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-07-001157-a
Замовник:
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20510312
-
Адреса:
71114, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Степанянця, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Антоніна 380997442575 glavbuhazov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 674 538.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 372.69 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
07.04.2021 09:27 - 20.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2021 09:27 - 30.04.2021 00:00
Аукціон:
з 30.04.2021 15:47
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписПідрядник, зобов'язується використати отриманий аванс на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів відповідно до вимог п. 19 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 № 1764 (із змінами) протягом трьох місяців після одержання авансу. У випадку неповного освоєння авансу по закінченні вищезазначеного терміну Підрядник повинен повернути невикористані суми авансу Замовнику у строк не більше трьох банківських днів.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях14 календарні дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписКінцеві розрахунки здійснюються у двотижневий термін після виконання і приймання всіх передбачених договором (контрактом) робіт та реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката, в тому числі щодо пускових комплексів та черг.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13», показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУЧАЦЬКИЙ МИКИТА ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3193903571
-
Контактна особа:
Никита Бучацький +380988866363 buchatskiynikita@gmail.com
-
Адреса:
08160, Україна, м. Київ, Києво-Святошинський район, село Гнатівка, вул. СТАРОЖИТОМИРСЬКА, будинок 7, корпус Б
Початкова пропозиція
1 447 068.27 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 447 068.27 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0