-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного нагляду за суднами в експлуатації, ремонтом суден, огляду підприємств, відповідно до Правил, норм та інструкцій Класифікаційного товариства
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-005408-b
Категорія замовника: згідно з п.4.ч.1 Закону України «Про публічні закупівлі» - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання .
Завершена
630 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
faeb2353d9c24f0cac7abe368f1544d1
Внутрішній номер закупівлі:
9392147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-005408-b
Замовник:
ДП "Маріупольський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125755
-
Адреса:
87510, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, проспект Адмірала Луніна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Страхов Євген Михайлович +380629408764 e.strahov@marport.net https://marport.net/uk/
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг: Код ДК 021:2015 71630000-3 - «Послуги з технічного огляду та випробовувань» (Послуги з технічного нагляду за суднами в експлуатації, ремонтом суден, огляду підприємств, відповідно до Правил, норм та інструкцій Класифікаційного товариства) було двічі відмінено через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (UA-2021-02-05-011565-a, UA-2021-02-23-001029-c). У відповідності з п.1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» в даному випадку можна застосувати переговорну процедуру закупівлі. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
630 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипАванс
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного нагляду за суднами в експлуатації, ремонтом суден, огляду підприємств, відповідно до Правил, норм та інструкцій Класифікаційного товариства
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "КЛАСИФІКАЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО РЕГІСТР СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ"
Оскарження: 06.04.2021 16:00 - 17.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30058275
-
Контактна особа:
Калінін 0443213263
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, М.Київ, вул.Сагайдачного, 10
Оскарження: 06.04.2021 16:00 - 17.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
630 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.04.2021 16:00
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
be1558420f114d3b912ba94bdfcfd60b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-06-005408-b-c1
Постачальник:
ДП "КЛАСИФІКАЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО РЕГІСТР СУДНОПЛАВСТВА УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30058275
-
Контактна особа:
Калінін 0443213263
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, М.Київ, вул.Сагайдачного, 10
Номер договору:
20-17/21/197
Сума договору:
630 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
525 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.04.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
22.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний