-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Технічний нагляд по робочому проєкту “Реконструкція кварталу застарілого житлового фонду обмеженого вулицями Лермонтова і Побєди та проспектами Соборний і Запорізький з проведенням заходів з інженерного захисту від підтоплення житлових будинків № 25, 29, 31, 33 по просп. Соборний, № 3, 5, 7 по вул. Лермонтова, № 44, 46 по просп.Запорізький у м. Курахове, Мар'їнського району, Донецької області. Житловий будинок № 5 по вул. Лермонтова“
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-005741-a
Завершена
187 711.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 938.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 938.55 UAH
Номер:
7b4f02f7a81e4f81b57a7cd4a2fcdeb8
Внутрішній номер закупівлі:
9391380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-005741-a
Замовник:
КУРАХІВСЬКА МІСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053298
-
Адреса:
85612, Україна, Донецька область, Курахове, Миру 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кара Оксана 380668266563 uo_kmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
187 711.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
938.55 UAH
Період уточнення:
06.04.2021 15:30 - 12.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2021 00:00 - 16.04.2021 00:00
Аукціон:
з 16.04.2021 13:31
Період кваліфікації:
16.04.2021 00:03 - 19.04.2021 10:33
Період завантаження договору:
19.04.2021 10:33 - 09.05.2021 10:33
Нецінові критерії:
Умови оплати 25%
Відстрочка платежу після підписання акту виконаних робіт
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписУчасник при поданні пропозиції обирає самостійно умови оплати відповідно до умов оголошення про проведення спрощеної закупівлі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічний нагляд по робочому проєкту “Реконструкція кварталу застарілого житлового фонду обмеженого вулицями Лермонтова і Побєди та проспектами Соборний і Запорізький з проведенням заходів з інженерного захисту від підтоплення житлових будинків № 25, 29, 31, 33 по просп. Соборний, № 3, 5, 7 по вул. Лермонтова, № 44, 46 по просп.Запорізький у м. Курахове, Мар'їнського району, Донецької області. Житловий будинок № 5 по вул. Лермонтова“
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІК ФОРТІС"
Оскарження: 19.04.2021 10:33 - 22.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094583
-
Контактна особа:
Салагіна Олена Юріївна 380991417158 TENDER.FORTIS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, м.Київ ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 2/37
Оскарження: 19.04.2021 10:33 - 22.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
155 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
155 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.04.2021 10:33
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
6965ac63b2184b0ba6cf6d21fe92ceed
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-06-005741-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ІК ФОРТІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42094583
-
Контактна особа:
Салагіна Олена Юріївна 380991417158 TENDER.FORTIS@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, м.Київ ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 2/37
Номер договору:
145/ТН
Сума договору:
155 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
129 600.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2024 00:00
Дата підписання:
29.04.2021 17:00
Статус:
Розірваний