-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2021-04-06-002167-b
Завершена
389 340.00
UAH з ПДВ
Номер:
55744f71780d49af9de9544d610181a0
Внутрішній номер закупівлі:
9386278
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-06-002167-b
Замовник:
Відділ освіти Ружинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44011687
-
Адреса:
13601, Україна, Житомирська область, Ружинський р-н, селище міського типу Ружин, вул.Бурди О., будинок 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентин Саківський +380678952009 ruz_vo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відділом освіти Ружинської селищної ради 02.03.2021 року оголошена процедура (відкриті торги) за № UA-2021-03-02-007090-b, дані торги не відбулись, так як не було два та більше учасників. 18.03.2021 року була оголошена повторна закупівля (відкриті торги) за № UA-2021-03-18-008034-a, які не відбулись через відсутність двох і більше учасників. Надалі у Замовника існує потреба у закупівлі «Вершкове масло» код ДК 021:2015 – 15530000-2 – Вершкове масло (вершкове масло) – в кількості 1854 кг на суму 389340,00 грн. (з ПДВ). Керуючись п. 1 ч. 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», на підставі викладеного, з метою забезпечення закладів дошкільної та загальної середньої освіти товарами (вершкове масло) погодити здійснення закупівлі: «Вершкове масло» – за кодом CPV за ДК 021:2015 – 15530000-2 – Вершкове масло (вершкове масло) загальною вартістю 389340,00 грн. (з ПДВ) та очікуваною кількістю закупівлі 1854 кг.
Очікувана вартість:
389 340.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата згідно договору та отриманих накладних
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
1854 кілограм
Період постачання
20.04.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
13600, Україна, Житомирська область, Ружинська селищна рада, Заклади дошкільної та загальної середньої освіти
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Прут Віктор Михайлович
Оскарження: 07.04.2021 10:20 - 18.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2565803398
-
Контактна особа:
Прут В. М. +380674127060
-
Адреса:
01000, Україна, м. Київ, г. Киев, Житомирська обл. місто Житомир вул.Гонти Івана будинок 2 кімната 320
Оскарження: 07.04.2021 10:20 - 18.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
389 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.04.2021 10:20
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c81471e70b3c4d6baa1253fd0cb69f11
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-06-002167-b-a1
Постачальник:
Прут Віктор Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2565803398
-
Контактна особа:
Прут В. М. +380674127060
-
Адреса:
01000, Україна, м. Київ, г. Киев, Житомирська обл. місто Житомир вул.Гонти Івана будинок 2 кімната 320
Номер договору:
95
Сума договору:
389 340.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.04.2021 15:00
Статус:
Підписаний