• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Проведення лабораторних досліджень – Цитологічне дослідження (скринінгове)

Завершена

243 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 3513a6cd43634b8186f4731ad3f240db
Внутрішній номер закупівлі: 9371956
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-05-006074-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «2-а міська поліклініка м. Львова»
Контактна особа: Монастирська Наталія Романівна 380322634336 2kmp_uoz_lviv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Для здійснення закупівлі послуг - Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Проведення лабораторних досліджень – Цитологічне дослідження (скринінгове)) тендерним комітетом проводились процедури відкритих торгів. Оголошення публікувались в електронній системі закупівель через авторизований електронний торговельний майданчик (Ідентифікатори закупівель - UA-2021-02-23-008352-b та UA-2021-03-12-000212-c). Однак, дані процедура були відмінені електронною системою на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) «ч. 2. Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: 1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Підтвердження - звіти про результати процедури закупівлі, що автоматично сформовані електронною системою - від 11.03.2021р. та від 30.03.2021 р. Враховуючи те, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, наявні обґрунтовані підстави для обрання саме переговорної процедури для закупівлі Код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 85140000-2 - Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Проведення лабораторних досліджень – Цитологічне дослідження (скринінгове)) на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено: «2. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 243 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проведення лабораторних досліджень – Цитологічне дослідження (скринінгове)
Код ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій
Кількість 7000 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79071, Україна, Львівська область, Львів, Симоненка, 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна поліклініка м. Львова"

Оскарження: 05.04.2021 15:50 - 16.04.2021 00:00
Ціна пропозиції 240 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2021 15:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d3e0b1596abf4deb823b7e01f2230adf
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-05-006074-c-b1
Постачальник: Комунальне некомерційне підприємство "5-а міська клінічна поліклініка м. Львова"
Номер договору: 19П2
Сума договору: 89 836.20 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 19.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s