-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2021-04-05-005553-a
Завершена
164 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
aa3d9dfba1aa41d7b22be4a0dc6efbe0
Внутрішній номер закупівлі:
9370443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-05-005553-a
Замовник:
КП "Житлово-побутове підприємство Виконавчого комітету Березанської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03562810
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, місто Березань, вул. Шевченків шлях,129
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Радіоненко Світлана Віталіївна +380457662804 s.radionenko.123@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
01.03. 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «№UA-2021-03-01-004807-b». Проте станом на 18.03.2021 року не було подано пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 19.03.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «№UA-2021-03-19-000152а». Станом на 05.04.2021 року не було подано пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом Єврорубероїд бікроеласт ХКП 4,0 10кв.м - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015 - 44110000-4 -Конструкційні матеріали» через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість:
164 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Єврорубероїд бікроеласт ХКП 4,0 10кв.м
Кількість
320 рулон
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №11"
Оскарження: 05.04.2021 15:25 - 16.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01354214
-
Контактна особа:
Дмитренко Володимир Васильович 0457662837
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, м.Березань, вул.Шевченків шлях, 127
Оскарження: 05.04.2021 15:25 - 16.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
164 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.04.2021 15:25
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6da5e36b3888426ab986ad56034640f9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-05-005553-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №11"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01354214
-
Контактна особа:
Дмитренко Володимир Васильович 0457662837
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, м.Березань, вул.Шевченків шлях, 127
Номер договору:
24
Сума договору:
164 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
137 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.04.2021 00:00 - 31.10.2021 23:59
Дата підписання:
16.04.2021 00:00
Статус:
Виконаний