-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 03450000-9 - Розсадницька продукція. Саджанці дерев та кущів для висадження на території Франківського району м.Львова.
Тендер Prozorro UA-2021-04-02-005617-c
Місцезнаходження замовника: 79057, Україна, Львівська обл.,м. Львів, вул.Генерала Т.Чупринки,85. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади - орган місцевого самоврядування. Мова якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українською мовою.
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
275772589a8f46f7a9191784027459ab
Внутрішній номер закупівлі:
9351795
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-02-005617-c
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Чупринки,85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Легінович Олена Андріївна 380322372065 olenaleg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03450000-9 Розсадницька продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Період уточнення:
02.04.2021 15:09 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.04.2021 15:09 - 19.04.2021 01:00
Аукціон:
20.04.2021 15:05 - 20.04.2021 15:26
Період кваліфікації:
20.04.2021 15:26 - 26.04.2021 15:40
Період завантаження договору:
26.04.2021 15:40 - 16.05.2021 15:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування-місцевий бюджет. Замовник здійснює оплату за фактично поставлений товар шляхом безготівкового переказу грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом п’ятнадцяти календарних днів з моменту отримання рахунку та накладної на оплату вартості партії замовленого товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 03450000-9 - Розсадницька продукція.
Саджанці дерев та кущів для висадження на території Франківського району м.Львова.
Кількість
2221 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
ДК 021:2015 - 03450000-9 - Розсадницька продукція.
Саджанці дерев для висадження на території Франківського району м.Львова.
Кількість
341 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
ДК 021:2015 - 03450000-9 - Розсадницька продукція.
Саджанці кущів для висадження на території Франківського району м.Львова.
Кількість
1880 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСАД"
Оскарження: 26.04.2021 15:40 - 07.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
Стегній Віталій 380971136306, 380971136306 vitaliy.galsad777@ukr.net
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ КОТЕРМАКА, будинок 1-А
Оскарження: 26.04.2021 15:40 - 07.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 363 327.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 363 327.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.04.2021 15:40
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ОВРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13812886
-
Контактна особа:
Юсик Ігор 380984348222, 380984348222 ovra20@ukr.net
-
Адреса:
79058, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Тесленка, будинок 2
Початкова пропозиція
1 390 593.54 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 390 593.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
e02ab03910d04d5fbdb201516ea605b3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-005617-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЛСАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33533388
-
Контактна особа:
Стегній Віталій 380971136306, 380971136306 vitaliy.galsad777@ukr.net
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів, місто Винники, ВУЛИЦЯ КОТЕРМАКА, будинок 1-А
Номер договору:
36/21
Сума договору:
984 802.99 UAH з ПДВ
Сума договору:
820 669.16 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.05.2021 16:00
Статус:
Виконаний