-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-04-02-001495-b
Завершена
86 652.44
UAH з ПДВ
Номер:
f42863b1addd4185ba2325b9ea0fd7ff
Внутрішній номер закупівлі:
9341767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-02-001495-b
Замовник:
ЗАПОРІЗЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00718507
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Іванова, 95
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Старостюк Наталія Степанівна +380612260963 zrdlvm_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Укладення договору про закупівлю з постачальником "останньої надії" або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу
Обґрунтування умови застосування:
Протягом періоду з 01.01.2021 по 21.01.2021 до Запорізької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби постачав електричну енергію постачальник «останньої надії». Це було пов’язано, зокрема, зі строками, передбаченими ЗУ «Про публічні закупівлі», щодо укладення договору за процедурою відкритих торгів. Відповідно до пп. 2 п. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі", закупівля електричної енергії у ПОН здійснюється за переговорною процедурою. Постачальником «останньої надії» електричної енергії в Україні є ДПЗД «Укрінтеренерго».
Очікувана вартість:
86 652.44 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
20972 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО" (ДПЗД "УКРІНТЕРЕНЕРГО")
Оскарження: 02.04.2021 10:31 - 08.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
АНДРІЄНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ +380442065100 admin@uie.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 85
Оскарження: 02.04.2021 10:31 - 08.04.2021 00:00
Ціна пропозиції
86 652.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.04.2021 10:31
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
21c93353c1be49c3950feec4b24a6e1f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-02-001495-b-b1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ "УКРІНТЕРЕНЕРГО" (ДПЗД "УКРІНТЕРЕНЕРГО")
×
-
Код ЄДРПОУ:
19480600
-
Контактна особа:
АНДРІЄНКО ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ +380442065100 admin@uie.kiev.ua
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 85
Номер договору:
1
Сума договору:
86 652.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
72 210.37 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
12.04.2021 00:00
Статус:
Підписаний