-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мікроавтобус
Тендер Prozorro UA-2017-06-09-000888-b
Мікроавтобус місткістю 10-16 осіб
Торги не відбулися
850 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 250.00 UAH
Номер:
53d5ab9266254fbda25ae87238cc403d
Внутрішній номер закупівлі:
934157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-09-000888-b
Замовник:
Краматорський дошкільний дитячий будинок № 3 "Гайок" Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23984683
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андреєва Ірина Анатоліївна 380995321510 irishadamaskina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
850 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 250.00 UAH
Період уточнення:
09.06.2017 11:40 - 16.06.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2017 11:40 - 26.06.2017 12:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мікроавтобус
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 31.08.2017
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, бульвар Машинобудівників, 4
На карті