• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)

Торги не відбулися

99 548.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 497.74 UAH
Номер: 7c0a7b5c051b41f98bb66276ab158da7
Внутрішній номер закупівлі: 9326293
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-01-003318-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради
Контактна особа: Калашникова Світлана Володимирівна +380661758601 nov.rtmo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 548.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 497.74 UAH
Період уточнення: 01.04.2021 11:57 - 09.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 01.04.2021 11:57 - 19.04.2021 18:00
Аукціон: з 20.04.2021 15:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін
Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Кількість 10 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з" На карті
Сибазон
Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Кількість 50 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з" На карті
Фентаніл
Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Кількість 100 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з" На карті
Морфін гідрохлорид
Код ДК 021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби
Кількість 30 упаковка
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 93500, Україна, Луганська область, смт. Новоайдар, вул. вул.Незалежності 20"з" На карті