-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Заправка картриджів лазерних принтерів
Тендер Prozorro UA-2021-03-31-005289-c
Відкриті торги; Категорія замовника: відповідно до зазначеної у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".; Мова (мови) договору/документу: українська.; Технічні та якісні характеристики товарів, робіт чи послуг: згідно умов договору.; Місце поставки товарів, робіт чи послуг - Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Реміснича, 11; Строк виконання договору - до 31.12.2021 р. включно.
Торги не відбулися
48 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
Номер:
404314e1bace4030a6b5c2492c979060
Внутрішній номер закупівлі:
9318498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-31-005289-c
Замовник:
Головне управління ДПС у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44094124
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Реміснича, 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сердюк Наталія Дмитрівна +380462652967 nataliia.serdiuk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
240.00 UAH
Період уточнення:
31.03.2021 18:35 - 06.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2021 18:35 - 16.04.2021 00:00
Аукціон:
16.04.2021 14:27 - 16.04.2021 14:48
Період кваліфікації:
16.04.2021 14:48 - 18.05.2021 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник проводить розрахунки за надані Послуги протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання представником Замовника Акта наданих Послуг. У разі затримки бюджетного фінансування та /або затримки здійснення платежів не з вини Замовника, розрахунок за надання послуг здійснюється протягом 30 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі. Будь-які штрафні санкції в такому випадку до Замовника не застосовуються. Мова (мови), якими повинні готуватися пропозиції, пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами документації та додатками до неї, складаються українською мовою. Документи або копії документів, які надаються учасниками у складі пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі - 50310000-1 - Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджів лазерних принтерів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ШЕСТАК АЛЛА ВАСИЛІВНА
Оскарження: 26.04.2021 19:23 - 07.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2292011146
-
Контактна особа:
Шестак Алла 380930559624 ShestakAV@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Чернігівська область, Чернігів, 14008, Чернігівська обл., місто Чернігів, ВУЛИЦЯ ВАРЗАРА, будинок 108
Оскарження: 26.04.2021 19:23 - 07.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
41 430.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 430.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.04.2021 19:23
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
ПП Прінткопі Трейд
Оскарження: 18.05.2021 11:30 - 29.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35108555
-
Контактна особа:
Сидоренко Надія 380462242158 PRINTCOPYTRADE@GMAIL.COM
-
Адреса:
14017 , Україна, Чернігівська область, Чернігів, 14017, Чернігівська обл., місто Чернігів, Новозаводський район, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 39
Оскарження: 18.05.2021 11:30 - 29.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
43 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
43 620.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0