-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Олія
Тендер Prozorro UA-2021-03-29-005059-c
Завершена
237 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 377.20 UAH
мін. крок: 1% або 2 377.20 UAH
Номер:
8fe18c8a8aaa4fbd998165f1b92d4b0b
Внутрішній номер закупівлі:
9278512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-29-005059-c
Замовник:
Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
×
-
Код ЄДРПОУ:
26267255
-
Адреса:
03164, Україна, Київська область, Київ, Підлісна, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Довгань Людмила Анатоліївна 380445876279 dipim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
237 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 377.20 UAH
Період уточнення:
29.03.2021 13:57 - 04.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2021 13:57 - 14.04.2021 00:00
Аукціон:
14.04.2021 14:30 - 14.04.2021 14:51
Період кваліфікації:
14.04.2021 14:51 - 14.04.2021 15:39
Період завантаження договору:
14.04.2021 15:39 - 04.05.2021 15:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія
Кількість
3962 кілограм
Період постачання
26.04.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гримашевич Іван Іванович
Оскарження: 14.04.2021 15:39 - 25.04.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2253821476
-
Контактна особа:
Гримашевич Іван Іванович +380674658759 IvanGrim@i.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Петрицького Анатолія, буд. 23, кв. 46
Оскарження: 14.04.2021 15:39 - 25.04.2021 00:00
Початкова пропозиція
231 380.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
231 380.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2021 15:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ФОП Батрак Роман Миколайович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2895211432
-
Контактна особа:
Батрак Роман Миколайович +380677921681 fotinya@i.ua
-
Адреса:
07611, Україна, Київська область, Згурівський район, с.Аркадіївка вул.Першотравнева, 141
Початкова пропозиція
237 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
5063937c3b6b44259da837fff9b8306c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-29-005059-c-a1
Постачальник:
ФОП Гримашевич Іван Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2253821476
-
Контактна особа:
Гримашевич Іван Іванович +380674658759 IvanGrim@i.ua
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Петрицького Анатолія, буд. 23, кв. 46
Номер договору:
90/21
Сума договору:
231 380.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.04.2021 08:40
Статус:
Виконаний