• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Засоби захисту рослин

Завершена

668 210.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 341.05 UAH
Номер: ddefbf6c63e04a469eed3f1e17f7140d
Внутрішній номер закупівлі: 9265789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-26-014900-c   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ МЕХАНІЗАЦІЇ ТА ЕЛЕКТРИФІКАЦІЇ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА" НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Віктор Днесь +380662300199 vik31@ua.fm http://imesg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 668 210.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 341.05 UAH
Період уточнення: 26.03.2021 17:33 - 01.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 26.03.2021 17:33 - 11.04.2021 23:00
Аукціон: 12.04.2021 14:43 - 12.04.2021 15:10
Період кваліфікації: 12.04.2021 15:10 - 14.04.2021 16:39
Період завантаження договору: 14.04.2021 16:39 - 04.05.2021 16:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протруйник Голкіпер
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 10 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Гербіцид Основа
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 20 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Гербіцид Промекс
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 40 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Гербіцид Штефурон
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 5 кілограм
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Інсектицид Наповал
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 70 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Прилипач Альфалип Екстра
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 230 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Протруйник Сферіко
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 30 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Інокулянт Ризоктив
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 60 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Гербіцид Геліос
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 400 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Фунгіцид Док Про
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 145 кілограм
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Фунгіцид Фенікс Дуо
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 75 кілограм
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Гербіцид Міладар Дуо
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 160 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Фунгіцид Рекс Плюс
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 80 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Фунгіцид Полігард
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 80 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Фунгіцид Абакус
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 80 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Стимулятор росту Вимпел 2
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 250 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Стимулятор росту Гуміфілд Форте Фульвік
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 40 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті
Стимулятор росту Гуміфілд ВР 18
Код ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Кількість 140 літр
Період постачання до 01.09.2021
Місце постачання 08631, Україна, Київська область, Глеваха, Вокзальна,11 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АГРОСНАБ-ПІВДЕНЬ"

Оскарження: 14.04.2021 16:39 - 25.04.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 603 979.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
586 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.04.2021 16:39
Відповіді на вимоги 10
Документи 34
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІЛСАР ГРУП"
Початкова пропозиція 662 695.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
587 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0
ТОВ "РОЗМАЙ АГРО"
Початкова пропозиція 662 330.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
662 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: 7fe0073a1a49479bb41591edccd0dacb
Ідентифікатор договору: UA-2021-03-26-014900-c-b1
Постачальник: ТОВ "АГРОСНАБ-ПІВДЕНЬ"
Номер договору: 29/04-21
Сума договору: 586 995.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 489 162.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.04.2021 00:00 - 01.09.2021 00:00
Дата підписання: 29.04.2021 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог 29_04_21 від 29.04.21.pdf
pdf
дод угода 1 від 29.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод угода 2 від 30.04.2021.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s