-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-014406-c
Торги не відбулися
410 820.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 108.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 108.20 UAH
Номер:
694215ed344e4323a19675a797a8135b
Внутрішній номер закупівлі:
9265297
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-26-014406-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ГЛУХОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43952158
-
Адреса:
22130, Україна, Вінницька область, селище міського типу Глухівці, вул.Шкільна, будинок 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Тарасюк +380975284146 uma_glukhivtsi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 820.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 108.20 UAH
Період уточнення:
26.03.2021 16:51 - 02.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.03.2021 16:51 - 12.04.2021 16:30
Аукціон:
з 13.04.2021 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за використану електричну енергію здійснюється Споживачем шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника із спеціальним режимом використання, протягом 15 календарних днів після поставки товарів в розмірі 100%.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
167000 кіловат
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРА Вінниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Близнюк Олександр Іван +380432657070 priem@vin.enera.ua
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Пирогова, буд 131
Початкова пропозиція
350 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
350 700.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
56
Скарги
0