-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сирні продукти: сир кисломолочний жирністю 5%, сир твердий 50% жирності
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-009782-c
Сирні продукти: сир кисломолочний жирністю 5%, сир твердий 50% жирності
Завершена
534 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd8ba2ec05564e8e9f22ef803919aa51
Внутрішній номер закупівлі:
9257616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-26-009782-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій +380677311210 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
У зв'язку з відміною відкритих торгів ідентифікатор закупівлі ID UA-2021-02-04-009071-a та повторної процедури відкритих торгів
ідентифікатор закупівлі ID UA-2021-02-22-009414-b через відсутність достатньої кількості учасників, та з урахуванням того що потреба в продуктах харчування залишається, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» №922-УІІІ від 25.12.2015року. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) відповідно частини 2 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”.
Очікувана вартість:
534 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сир кисломолочний жирністю 5%
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
08.04.2021 - 31.12.2021
Сир твердий 50% жирності
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
08.04.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"
Оскарження: 26.03.2021 13:26 - 06.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Батьковець О.В. +3862401001
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, село Крупець, вул.Старики 58Б
Оскарження: 26.03.2021 13:26 - 06.04.2021 01:00
Ціна пропозиції
534 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 13:26
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
700fe659db76499190f06116d1bae8a2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-26-009782-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Батьковець О.В. +3862401001
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, село Крупець, вул.Старики 58Б
Номер договору:
135
Сума договору:
534 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
445 417.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.04.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.04.2021 12:40
Статус:
Виконаний