-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин автомобільний, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2021-03-26-008792-c
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ab1c416ff04544308ae5f064b26bff91
Внутрішній номер закупівлі:
9256303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-03-26-008792-c
Замовник:
КП "НАДІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37681065
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, Крижанівка, Ветеранів 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тертишна Олена Іванівна +380688252331 TertishnayaElena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Комунальним підприємством «НАДІЯ» Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю - Бензин автомобільний, дизельне паливо (ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 09130000-9 Нафта і дистиляти) та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (ч.2 ст.32 Закону України «Про публічні закупівлі» – подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій». Інформація про першу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2021-02-04-008620-a Звіт про результати проведення процедури – Дата формування звіту – 20 лютого 2021 року. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Інформація про другу проведену процедуру закупівлі, що була відмінена: Оголошення про проведення процедури закупівлі – UA-2021-02-22-011267-b Звіт про результати проведення процедури – Дата формування звіту – 11 березня 2021 року. Причина відміни - подання для участі у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: Інформація щодо оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та звіт про результати проведення процедури, розміщені на веб-порталі Уповноваженого органу.
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за товар здійснюються на умовах відстрочки платежу протягом 30 банківських днів з дня поставки (передачі) товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний А-95
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо
Кількість
13000 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАТ ОЙЛ»
Оскарження: 26.03.2021 13:08 - 06.04.2021 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
427595414
-
Контактна особа:
Меженська Марина Віталіївна (048) 752-50-80
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, с. Крижанівка, вул. Миколаївська, буд.1
Оскарження: 26.03.2021 13:08 - 06.04.2021 01:00
Ціна пропозиції
386 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.03.2021 13:08
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
14996243e93046eabfaf6e1d14bba8c3
Ідентифікатор договору:
UA-2021-03-26-008792-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ТАТ ОЙЛ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
427595414
-
Контактна особа:
Меженська Марина Віталіївна (048) 752-50-80
-
Адреса:
67562, Україна, Одеська область, с. Крижанівка, вул. Миколаївська, буд.1
Номер договору:
ХБТ-14/03/21
Сума договору:
386 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
321 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.04.2021 01:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
06.04.2021 01:00
Статус:
Підписаний