-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби», (АХД 2000 експресс; Бланідас 300; Бланідас Актив; Делатест; Біамой).
Тендер Prozorro UA-2017-04-19-001178-c
«33631600-8 – Антисептичні та дезінфекційні засоби», (АХД 2000 експресс; Бланідас 300; Бланідас Актив; Делатест; Біамой).
Торги відмінено
118 335.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 200.00 UAH
Номер:
c384598205724530aed63c3c278f8caa
Внутрішній номер закупівлі:
925565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-19-001178-c
Замовник:
Комунальна лікувально-профілактична установа «Міський протитуберкульозний диспансер м. Слов'янська»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05493220
-
Адреса:
84112, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Урицького, буд. 24А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калінін Дмитро Вікторович 380662226863 slav.tub.buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
118 335.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 200.00 UAH
Період уточнення:
19.04.2017 17:04 - 25.04.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
25.04.2017 16:00 - 28.04.2017 12:00
Аукціон:
03.05.2017 15:06 - 03.05.2017 15:33
Період кваліфікації:
03.05.2017 15:33 - 13.05.2017 01:04
Період завантаження договору:
03.05.2017 15:33 - 23.05.2017 15:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
АХД 2000 експресс; Бланідас 300; Бланідас Актив; Делатест; Біамой
Кількість
552 одиниця
Період постачання
01.05.2017 - 31.07.2017
Інформація про скасування
Номер:
52e236c7248c4af09d7b9973281f4b54
Опис причини скасування:
згідно додатку 4 оголошення про проведення закупівлі через систему електронних торгів – Договір про закупівлю набирає чинності з дня його підписання та діє до 31.05.2017р. Договір на закупівлю надійшов від переможця торгів наприкінці травня 2017р. На той момент у Замовника був відсутній головний бухгалтер, що призвело до неможливості підписання та реєстрації його в держказначействі в період до закінчення позначеного терміну дії договору.
Дата опублікування:
22.06.2017 12:26
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК"
Оскарження: 03.05.2017 15:33 - 17.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38516299
-
Контактна особа:
Фаина Марковна Иоффе +38044-393-42-45 vik-xxi-vek@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Лятошинського композитора, б. 14 А
Оскарження: 03.05.2017 15:33 - 17.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
106 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
101 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.05.2017 01:04
Документи
4
Скарги
0
ФОП "СИВАЄВ ОЛЕГ КОСТЯНТИНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3409309779
-
Контактна особа:
Олег Сиваєв +380976051819 oleg_2606@mail.ru
-
Адреса:
57436, Україна, Миколаївська область, Березанський район, село Тузли, ВУЛИЦЯ ШИРОКА, будинок 101
Початкова пропозиція
115 859.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
102 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ФОП "Терещенко Аліна Олександрівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2796704582
-
Контактна особа:
алина +380504705366 alina0076@ukr.net
-
Адреса:
84307, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул.Лікарська,буд.19,кв.58
Початкова пропозиція
116 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
105 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
c49be70c3a25464185b064551e15a5c0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-19-001178-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38516299
-
Контактна особа:
Фаина Марковна Иоффе +38044-393-42-45 vik-xxi-vek@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Лятошинського композитора, б. 14 А
Сума договору:
101 998.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації